Konkurs: Pokochaj markowe jeansy z Fitellą i ANSWEAR.com

Jak najlepiej dbać o figurę? Uprawiając sport i zdrowo się odżywiając! A jak najlepiej wyeksponować zgrabną figurę? Oczywiście wskakując  w idealnie dopasowane jeansy! Teraz możecie połączyć jedno z drugim :) Wspólnie z Fitellą przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 100 par dżinsów i 100 bonów na zakupy!

Zasady promocji są proste: wystarczy kupić dowolną saszetkę musli Fitella 50 g z naklejką konkursową, zachować paragon, wejść na stronę www.answear.com/fitella, wypełnić formularz i dokończyć zdanie: „Lubię być modna, bo…”

Na uczestniczki konkursu czeka 100 par jeansów marki GAS dobranych przez stylistę oraz 100 bonów o wartości 200 zł na zakupy w ANSWEAR.com. Konkurs rozgrywany jest w 4 edycjach (z których każda trwa miesiąc) i trwa od 1 lipca do końca października 2012.

Na 5 finalistek czeka wspaniała nagroda główna: profesjonalna sesja zdjęciowa przygotowana z udziałem stylisty, wizażysty i fryzjera wraz z jej publikacją na łamach magazynu Glamour!

To nie wszystko! dodatkowo każdy zakup musli Fitella 50 g premiowany jest nagrodą gwarantowaną: rabatem w wysokości 30 zł na zakupy w ANSWEAR.com.

Zobacz jeansy GAS na ANSWEAR.com >>

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+